Набавка спортске опреме за фискултурну салу

Датум: 09. Novembar 2023 12:33 Категорија: Vesti

Наша школа је, на Конкурсу Покрајинског секретаријата за спорт за опремање објеката спортске намене, остварила, путем Пројекта "Набавка спортске опреме за фискултурну салу", средства вредна 250.000 динара.
Овом приликом извршили смо набавку пар справа за формирање мале школске теретане, коју ће користити ученици наше и Пољопривредне школе, која са нама користи школски објекат.
Такође је набављен нови сто за стони тенис, разне лопте, препреке, атлетски реквизити....
С обзиром да је потребан нови под и зидне облоге у сали за физичко, наставићемо да и даље конкуришемо у нади да ћемо добити потребна средства у неком од наредних конкурса и тиме омогућити квалитетније услове за живот и рад наших ученика.