Vesti

Обука запослених у пружању прве помоћи

Датум: 14. Februar 2018 11:02 Категорија: Vesti

Обука запослених у пружању прве помоћи одржана је 30. септембра 2017. у просторији школе за запослене у основној и пољопривредној школи. Обука је организована од стране Дома здравља Бач, предавач Др Зоран Новаковић, црвеног крста Бач предавач Недељко гутеша и обе школе.

Почела је школска 2017/2018.година!!!

Датум: 14. Februar 2018 10:13 Категорија: Vesti

Поред учитеља, наставника, директорке школе, Ученицима се обратио и пожелео срећу у школовању председник општине Драган Сташевић, који је овом приликом са својим сарадницима свим ученицима од првог до четвртог разреда уручио практичне и лепе, ђачке торбе!!!

Ђаке прваке је посебно обрадовао и ђачки прибор који су овог пута добили од локалне самоуправ виду квалитетног школског прибора!

Изложба поводом обележавања школске славе Свети Сава

Датум: 03. Februar 2017 12:16 Категорија: Vesti

Поводом обележавања школске славе Свети Сава наставник ликовне културе Бранко Радаковић је, као и увек, поставио изложбу на којима су се нашли неки од најуспешнијих радова његових ученика реализованих у јануару ове године.

Изложба је званично отворена од петка 27. јануара у холу Основне школе ''Вук Караџић'' и још увек траје.

ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ 2015*2016.

Датум: 04. Jul 2016 13:44 Категорија: Vesti

Ђак генерације , Анђела Гуслов , на пријему код начелника Школске управе , господина Јована Вукчевића.
Поносимо се нашом Анђелом и желимо свим нашим ученицима успешан наставак школовања.

КАЛЕНДАР УПИСА У СРЕДЊЕ ШКОЛЕ

Датум: 10. Maj 2016 23:02 Категорија: Vesti

Страна на којој можете видети календар активности везаних за упис у средње школе. Срећно!!!

БУДУЋИ ПРВАЦИ

Датум: 10. Maj 2016 09:22 Категорија: Vesti

ИНФОРМАЦИЈЕ ЗА РОДИТЕЉЕ БУДУЋИХ ПРВАКА!!!

НОВА УЖИНА

Датум: 10. Maj 2016 09:21 Категорија: Vesti

ИЗБОР УЖИНЕ ПО НОВОЈ УГОВОРЕНОЈ ЈАВНОЈ НАБАВЦИ ПОЧИЊЕ СРЕДИНОМ АПРИЛА

"ПРОЛЕЋЕ"

Датум: 25. April 2016 22:05 Категорија: Vesti

25.4.2016. године рођен је лист ученика ОШ"Вук Караџић" Бач

II Општинска смотра сценског стваралаштва

Датум: 24. Mart 2016 11:57 Категорија: Vesti

У Бачу,21.03.2016. године, одржано је општинско такмичење сценског стваралаштва.
У оквиру смотре,учествовале су: ОШ „Алекса Шантић“ из Вајске,ОШ „Иво Лола Рибар“ из Плавне,ОШ „Јан Колар“ из Селенче и наша Основна школа „Вук Караџић“ из Бача.

Извештај са овог догађаја донели су ученици наше школе ангажовани у оквиру Новинарске секције и то
Каролина Пенавин и Теодора Тучев  ученице VIразреда. У наставку можете прочитати њихов извештај, а на страни "ГАЛЕРИЈА" можете видети фотографије са овог такмичења.
.