ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У СТОНОМ ТЕНИСУ

Датум: 02. Oktobar 2021 22:02 Категорија: Vesti

Одржано је школско такмичење у стоном тенису

У петак, 1. октобра у спортској хали одржано је школско такмичење у стоном тенису. Имамо шампионе:1. место Лазар Марин, 2. место Саша Буђи, а 3. место Миош Јошић и шампионке: 1. место Милица Ковачевић, 2. место Ања Марин, а 3. место Теодора Зиндовић. Придружили су нам се и другари из предшколских група ПУ "Колибри", најмлађи победник овог такмичења је Богдан Опачић. Честитамо свима!

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

На општинском такмичењу у стоном тенису, које је одржано 15. октобра у Селенчи, ученици наше школе су остварили сјајне резултате. Девојчице су екипно заузеле прво место, а дечаци треће. У појединачној конкуренцији Милица Ковачевић је прва, а Лазар Марин је освојио друго место. Честитамо нашим шампионима и наставнику Аламу.

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

26, октобра, у Новом Саду, одржано ј еокружно такмичење у стоном тенису на ком су наше девојчице освојиле треће место у екипној конкуренцији, а Милица Ковачевић је освојила треће место у појединачној конкуренцији. Честитамо такмичарима и наставнику Ааламу!