ДАН ШКОЛЕ

Датум: 18. Novembar 2021 21:38 Категорија: Догађања

Дан школе, 6.новембар 2021.

Свим ученицима, запосленима, пензионерима наше школе, родитељима, свим пријатељима школе и сарадницима, желимо срећан овај диван дан!!!
Наша школа носи име једног од највећих српских великана, чији живот и рад добро познајемо и славимо и чији пример следимо.
Много је мудрости записало перо Вука Караџића, много су његове идеје допринеле описмењавању народних маса, много је допринео нашој будућности тај велики човек из прошлости.
С поносом обележавамо и славимо његов рођендан!
Поводом Дана наше школе, наши ученици и наставници су припремили програм, који ћемо Вам путем видеа приказати, а надам се да ћете га с пажњом одгледати и подржати њихов труд!
Уживајте!!!

Литерарни конкурс "Вуковим стопама" који је расписан поводом Дана школе је завршен у петак, 5. новембра. Ученици су се одазвали великим бројем радова. Овом приликом захваљујемо свим учесницима, а награђеним ученицима честитамо. Најбољи радови су похваљени и награђени пригодним поклонима. Награђени ученици су:
У 1. категорији (од 1. до 4. разреда):
1. место - Ања Марин 4-2,
2. место- Николина Ковачевић 4-2 и 3. место - Тамара Загорчић 3-2
 У 2. категорији (од 5. до 8. разреда): 1. место - Давид Тот 7-2, 2. место - Андреа Вуковић 7-1 и 3. место - Ивона Илић 8-1
Награђени радови су објављени у школским новинама, уживајте у делима наших младих писаца.

Поводом Дана школе, били смо и домаћини ликовне колоније и уживали смо са гостима из ОШ "Бранко Ћопић" из Младенова.