СТВАРАМО ЗНАЊЕ

Датум: 23. Jun 2022 21:30 Категорија: Vesti

Донација информатичке опреме

Поштовани,
Управо је окончан шести циклус конкурса „Стварамо знање“  и задовољство нам је да Вас обавестимо којих 20 школа су грађани одабрали гласањем. Телеком Србија ће тим школама у наредном периоду обезбедити донацију за опремање кабинета рачунарском опремом.
На основу гласања грађана које се одвијало преко апликације на Фацебоок страници мтс Твој свет, највећи број гласова добиле су следеће  школе, према географским областима:
-          ОБЛАСТ БЕОГРАД: ОШ "Франце Прешерн", Београд/Раковица, ОШ "Сава Керковић", Љиг, ОШ "Уједињене нације", Београд/Чукарица, ОШ "Јанко Веселиновић", Шабац и ОШ "Драгољуб Илић", Драчић.
-          ОБЛАСТ СЕВЕР:  ОШ "Вук Караџић", Бач, ОШ "Филип Вишњић" Моровић, ОШ "Вељко Ђуричин", Јарковац, ОШ "Млада поколења", Ковачица и ОШ "Вук Караџић", Конак.
-          ОБЛАСТ ЗАПАД:  ОШ "Вук Караџић", Тутин, ОШ "Иво Лола Рибар", Александровац, ОШ "Светозар Марковић", Лапово, ОШ "Горачићи", Горачићи и ОШ "Сутјеска", Рашка.
-      ОБЛАСТ ЈУГОИСТОК: ОШ "Јован Аранђеловић", Црвена Река, ОШ "Станоје Миљковић", Брестовац, ОШ "Михајло Спорић", Мајданпек, ОШ "Топлички хероји", Житорађа и ОШ "Благоје Радић", Зупче/Зубин Поток.
Честитамо школама добитницима рачунарских кабинета као и свим осталим школама које су учествовале у конкурсу Телекома Србија „Стварамо знање“ и захваљујемо на ангажовању током фазе гласања.
Комплетан редослед школа према броју гласова можете погледати на ранг листи, на следећој интернет адреси:
 хттпс://бит.лy/стварамознање6
У наредном периоду школама које су победиле на конкурсу проследићемо све потребне информације у вези са начином уручења награде - донацијом средстава за набавку рачунарске опреме за информатичке кабинете.
Захваљујемо на сарадњи и упућујемо срдачне поздраве,
Телеком Србија
Тим пројекта „Стварамо знање“
❤️По укупном броју гласова ТРЕЋЕ МЕСТО У СРБИЈИ!!!
Поносни и захвални на све ученике, родитеље, локалну самоуправу, Школску управу Нови Сад (чији смо предлог били) и све пријатеље у општини Бач и широм Србије по школама које су нас подржале!!!