ДЕЧИЈА НЕДЕЉА

Датум: 07. Oktobar 2022 23:34 Категорија: Догађања

ШТА ДЕТЕТУ ТРЕБА ДА ПОРАСТЕ ДО НЕБА?

Ђачки парламент и Вршњачки тим су у оквиру дечије недеље организовали квиз. Учествовали су ученици 7. и 8. разреда. Било је пријављено 12 екипа. Прво место је освојила екипа Пакићи коју чине ученици 8-1 Ненад Карановић, Марко Ситнић и Сергеј Пилиповић.

Друго место екипа Професионалци из 8-1 Сара Аладин, Анђела Ђукић и Миа Говда.
Треће место екипа Оцикуљићи из 8-1 Димитрије Пераћ, Огњен Бјелајац, Страхиња Игњатовић.
Квиз је и ове године припремила наставниа Гордана Чивчић-Шешум, а реализацију су помогле наставнице Тамара Милошевић и Мирјана Штокленски.

И овогодишњи прваци су данас постали чланови библиотеке "Вук Караџић" Бач.

У сарадњи са Народном библиотеком "Вук Караџић" Бач, у оквиру обележавања Дечије недеље, ученици од 1. до 5. разреда гледали су у КПЦ- у позоришну представу "Пепељуга".

Поводом Дечије недеље, чији је мото "Шта детету треба да расте до неба!?",ученици нижих разреда цртали су кредама у боји и цртежима украсили Трг.

Преносимо вам део атмосфере са приредбе коју су ученици четвртог разреда припремили поводом пријема првака у Дечји савез.

Трчали смо хуманитарну трку за срећније детињство у којој су сви учесници шампиони!

Погледајте ову сјајну ревију маштовитих шешира!