Тематска недеља

Датум: 30. Septembar 2023 20:52 Категорија: Vesti

Претходна недеља је била тематска недеља у нашој школи.
Понедељак: Моја школа - мој други дом. Ученици су, заједно са одењенским старешинама, проучили правилник о понашању у школи и написали нека своја правила.
Уторак: Кад се многе руке сложе. Овај дан је био посвећен уређењу школског простора, учионица и травњака испред школе.
Среда: Ја волим и поштујем себе и друге. Ученици нижих разреда су исписивали поруке на централном тргу, а ученици виших разреда су имали спортски дан у ком, су поштујући правила фер игре, показали своју способност да поштују и себе и идруге.
Четвртак: Магична моћ речи. О магичној моћи речи се причало на многим часовима, а неки су резултирали и интересантним плакатима.
Петак: Упознајмо свет кроз игре, културу, књижевност, историју, гастрономију. Ученици су део дана провели на Тврђави где им је наставник историје, Милан Кончар, причао о пребогатом наслеђу нашег места.