Предавање Др Ранка Рајовића у КПЦ Бач

Датум: 15. Januar 2016 09:47 Категорија: Догађања

Основна школа "Вук Караџић" Бач позива све заинтересоване на трибину за родитеље, васпитаче и просветне раднике на темуТЦ систем учења.

У уторак 19.јануара 2016.године у 18 сати, у сали КПЦ-а!!!
Аутор и предавач-др Ранко Рајовић, члан комитета светске Менсе за даровиту децу и сарадник УНИЦЕФ-а за рано образовање.
Програм се засноива на раној стимулацији деце и развоју њихових интелектуалних способности кроз игру и занимљиве вежбе.

Организатор: Народна библиотека "Вук Караџић" у сарадњи са основним школама и предшколском установом "Колибри".
Надамо се да ћемо изузетну прилику да чујемо реч врсног стручњака, искористити и нашим присуством показати да су нам НАША ДЕЦА НАЈВАЖНИЈА!!!
Дођите да се дружимо и заједно усавршавамо и учимо како да из деце и из нас самих, извучемо оно најбоље!!!
УЛАЗ БЕСПЛАТАН!!!
СВИ СТЕ ДОБРОДОШЛИ!!