Први дан у школској 2015/2016.години

Датум: 13. Februar 2016 21:28 Категорија: Догађања

Први дан школске 2015/2016. године за све ђаке наше школе почео је у пре подневној смени. Овај дан је посебно важан ЂАЦИМА ПРВАЦИМА, њиховим родитељима, учитељицама, као и свим радницима школе.

Свечана приредба и подела првака на  два одељења била је 29. јуна 2015.године. Приредбу су припремиле учитељице Милена Антонић и Љубица Миљешић са ученицима четвртог разреда. Управо ове учитељице су биле те које су примиле ову генерацију ђака првака.
Овај дан је важан и целој локалној заједници чији су представници били првог септембра у нашој школи да поздраве наше нове мале ђаке и том приликом им је председник скупштине општине Бач господин Борислав Антонић  уручио пригодне поклоне, којима им је пожелео срећан почетак и успешно школовање.
Ђацима и њиховим родитељима добродошлицу су пожелеле директорка школе Дајана Максимовић и педагог школе Јасна Гуслов, са жељом да успешно школовање обележи и добра сарадња школе и породице.