Посета уважених гостију школи

Датум: 13. Februar 2016 22:20 Категорија: Догађања

Школу су 7. септембра 2015. године посетили начелник Јужнобачког округа др Зoран Милошевић, начелник Школске управе Нови Сад господин Јово Вукчевић, у друштву локалних званичника председника општине господина Драгана Сташевића, председника скупштине општине господина Борислава Антонића, начелника општинске управе господина Небојше Војновића.

Они су искористили повод отварање реновиране ПУ „Колибри“ Бач, да посете нашу школу, као и да на школском аутобуском стајалишту дочекају школске аутобусе ЈКП „Тврђаве“ Бач, који од ове школске године превозе наше ђаке и запослене.Том приликом су се уверили у побољшање услова путовања и похвалили напоре локалне заједнице за постигнуто унапређење. Обишли су и наше учионице, које су уређене за ђаке прваке, средствима добровољног родитељског динара и донацијама.