ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 08. Septembar 2020 18:53 Категорија: Vesti

Пријем првака је уприличен 31.августа на платоу испред школе. Осим директорке школе, педагога и учитељица, прваке су поздравили и поделили им школске торбе и представници локалне самоуправе: заменица председника општине Марина Балабан и помоћник председника Никола Вулетић. Поздрав за срећан почетак и пакете школског прибора пваци су добили од пријатеља школе фарме "Милиновић" и ДОО "Картонке" НС .
Књигу на дар обезбедили су "Искон" Бач, Народна библиотека "Вук Караџић" Бач, а  уручио им их је лично песник Тоде Николетић, који  је овом приликом кратко промовисао своје песме и створио дивну, занимљиву атмосферу.
Прваке је поздравио и представник Црвеног Крста и наш дугогодишњи сарадник у многим акцијама, Недељко Гутеша.
Уцитељице Милена Антонић и Љубица Миљешић су ученике поздравиле, прозвале, увеле их у учионицу и учиниле да им овај дан остане у лепом сећању.
Правила и мере заштите су предочена и родитељима и ученицима.
Ђацима првацима и њиховим породицама,  свим запосленима, као и свим гостима и пријатељима школе се захваљујемо на дивној атмосфери која влада ових првих дана у нашој школи.