ЛИКОВНО СТВАРАЛАШТВО

Датум: 21. Septembar 2020 19:29 Категорија: Vesti

На ницијативу наставнице ликовне културе,  Вишње Тривунчевић, оставрена је сарадња наше школе са ОШ "Бранко Ћопић" из Младенова. У суботу 19. септембра одржана је ликовна колонија у дворишту школе у Младенову. Дружење је донело нова познанства,  лепу сарадњу и ликовне радове ученика. Нашу школу су представљали: Николина Стојичић, Дуња Умићевић, Никола Радаковић и Лука Максимовић.
Захваљујемо се дивним и гостољубивим домаћинима, колегама из Младенова!

У суботу је одржана и радионица коју је организовала Народна библиотека "Вук Караџић" Бач на Твђави!
Нашу школу су представљали ученици 4. разреда и  учитељице Марина Петковић и Љиљана Умићевић Рујевић уз стручно вођење Милана Кончара и Весне Главочевић.
Хвала домаћинима предавачима, директорки Мирослави Паравини и представницима ТО Бач Дарку Војновићу и  Бранки Мандић на дивном дружењу и увек лепим и занимљивим приступима и причама о нашем средњовековном културном благу.
Била је то права инспирација за ликовно стваралаштво наших ученика.