ДАН ШКОЛЕ

Датум: 05. Novembar 2020 20:51 Категорија: Догађања

ДАН ШКОЛЕ

Овог 6. новембра рођендан Вука Караџића и наш Дан школе обележавамо на мало другачији начин. Уместо приредбе и представљања постигнућа и успеха наших наставника и ученика припремили смо презентацију свих школских активности у претходних годину дана:

Линк ка презентацији: https://www.facebook.com/100009980982661/videos/1311613629181324/

Поводом Дана школе похваљени и награђени су ученици који су се у протеклих годину дана истакли у школским активностима и постигли успех у области школског спорта: Сич Алекса, Лазар Марин, Ела Ђурђевић, Милица Ковачевић, Лара Дундовић, Ања Марин и наш наставник физичког и здравственог васпитања Алам Алсоус!

Наставнице српског језика су са својим ученицима урадили плакате о животу и раду Вука Караџића:

Ученици четвртих разреда су правили школу из маште, а ученици 3-1 лого школе:

Наставница ликовног нам је представила породичне грбове ученика као и најзанимљивије радове из претходне године:

Имамо ми још много тога да вам покажемо, али сачуваћемо то за неке будуће прославе на којима ћемо моћи сви заједно да делимо срећу и понос што смо део одрастања наших сјајних ученика.