Екскурзија 4. разреда

Датум: 30. Septembar 2023 20:45 Категорија: Vesti

Опис фотографије није доступан.Ученици 4. разреда су у Београду посетили Бели двор и имали част да упознају престолонаследника Александра Карађорђевића и принцезу Катарину.

Посета музеју

Датум: 30. Septembar 2023 20:42 Категорија: Vesti

Ученици 6-1 су посетили Војни музеј на Калемегдану. Уз стручно вођење кустоса кроз сталну поставку музеја ученицима је на интересантан начин предочен историјат војевања на нашем простору од римског доба до 21. века.

Bač by touch

Датум: 30. Septembar 2023 20:41 Категорија: Vesti

Наша школа је угостила мастер студенте са Унескове катедре за политику и менаџмент. Студенти који долазе из Кине, Канаде, Нигерије и Русије имали су прилику да се упознају са нашим ученицима и да присуствују презентацији наставника Милана Кончара о иновативном пројекту ,,Bač by touch". Према речима студената и њихове професорице Вишње Кисић, сви су уживали и лепо се провели у нашој школи.

Дописујемо се са другарима из Шпаније

Датум: 30. Septembar 2023 20:34 Категорија: Vesti

Ученици 3-1 су на часу енглеског језика написали писма другарима из школе у Елди у Шпанији са којима се дружимо у склопу Ерасмус пројекта.

Дан розе мајица

Датум: 30. Septembar 2023 20:30 Категорија: Vesti

Ученици наше школе обележили Дан розе мајица у склопу обележавања Дана борбе против насиља.

ДОНАЦИА

Датум: 27. Januar 2023 22:55 Категорија: Vesti

Захваљујемо се нашем суграђанину, Златку Кеслеру, што је још једном показао вољу и жељу да помогне и унапреди спорт у нашој школи поклонивши нам опрему за стони тенис, један о омиљених спортова ученика.

ДРВО НА ПОКЛОН

Датум: 27. Januar 2023 22:47 Категорија: Vesti

Школски парк је од данас богатији за још једно дрво. Родитељи Кнежевић Дамјана су поклонили садницу коју су другари из 1-2 заједно засадили.

СПОРТСКИ ДАН

Датум: 19. Decembar 2022 19:10 Категорија: Vesti

Oва субота у нашој школи је била посвећена спорту. Такмичили су се ученици, наставници и помоћно особље. Видели смо сјајне мечеве у: шаху, одбојци, бадминтону, стоном тенису, ножном тенису, баскету и фудбалу.

ЕКСКУРЗИЈА

Датум: 16. Novembar 2022 20:46 Категорија: Vesti

Претходни викенд ученици 8. разреда су посетили Ниш, Ресавску пећину, Mанастир Манасију и Смедеревску тврђаву. Уживали су на екскурзији и лепим понашањем заслужили похвале одељенских старешина.

САЈАМ КЊИГА

Датум: 07. Novembar 2022 19:26 Категорија: Vesti

Наставници и ученици виших разреда наше школе данас су посетили Сајам књига у Београду.